انکوباتور یخچال دار

انکوباتور یخچالدار دارای ترمومتر و ترموستات و تایمر دیجیتال اتوماتیک می باشد.دمای قابل کنترل از 5- تا 65 درجه سانتی گراد
دستگاه انکوباتور هوشمند دارای ترموستات و ترمومتر و تایمر دیجیتال اتوماتیک می باشد.
این دستگاه با ایجاد دمای قابل کنترل از 5- درجه تا 65 درجه سانتیگراد با دقت 1+ کار می کند.
جنس بدنه خارجی دستگاه از جنس ورق روغنی با پوشش رنگ الکترواستاتیک می باشد.
جنس محفظه دستگاه در دو نوع آلومینیوم و استیل ساخته می شود.
پس از روشن کردن دستگاه 4خط بر روی صفحه نمایش نشان داده میشود دستگاه در این لحظه اماده بکار است.
تنظیمات تایمر:با فشردن ولوم منوی تنظیم ظاهر میشود رقم اول از سمت راست صفحه ی نمایش حرف t نشان میدهد.با چرخش ولوم تایمر را تنظیم کنید.تایکر تا 120 دقیقه با دقت 1 دقیقه و از 120 ال 250 با دقت 10 دقیقه قابل تنظیم است.
تنظیمات دما:در حالتی که منوی تنظیم تایمر نمایش می یابد یکبار ولوم را فشار داده و رها کنید( در حالت آماده بکار 2 بار ولوم را فشرده و رعا کنید) در این حالت منوی تنظیم دما نشان داده میشود.رقم سمت راست صفحه نمایش حرف C را نشان میدهد با چرخش ولوم دما راتنظیم نمایید.دما براساس درجه سانتی گراد نمایش داده میشود.
شروع بکار دستگاه:با فشردن ولوم دستگاه و مگه داشتن آن برای مدت 3 ثانیه کلمه START نشان داده میشود و دستگاه شروع بکار می کند.
توقف دستگاه:هنگام کار با دستگاه با فشردن ولوم دستگاه و نگه داشتن آن برای مدت 3 ثانیه کلمه STOP نمایش داده میشود.
در صورت قطع برق هنگام کار با دستگاه و وصل دوباره برق دستگاه کلمه P.Err (power error) نشان داده میشود و دستگاه بصورت خودکار کار را ادامه میدهد.
در صورت بروز اشکال در سنسور اندازه گیری دمای دستگاه ، نمایشگر دستگاه کلمه S.Err (sensor error) به همراه آلارم مخصوص را نمایش خواهد داد و تا رفع کامل نقص قابل استفاده نیست.