برای نمایش لیست قیمت محصولات کلیک کنید.مشاهده لیست قیمت

درباره بهسان

کیفیت را با بهسان تجربه کنید

شرکت آرمان نو اندیشان بهسان با نام تجاری بهسان در سال 1376 با هدف تولید و توزیع دستگاه ها و تجهیز آزمایشگاهای صنایع غذایی، تشخیص طبی ، تحقیقاتی و غیره در جهت قطع وابستگی، خودکفایی میهن عزیز و پیشرفت ایران سرافراز با مدیریت جناب آقای مسعود بازیان تاسیس گردید.

این شرکت در طول مدت فعالیت خود همواره تلاش نموده که با استفاده از بهترین مواد اولیه ، محصولاتی با کیفیت و قابل رقابت با محصولات وارداتی تولید و در اختیار مصرف کنندگان قرار دهد.

شرکت بهسان فعالیت خود را با تولید تعداد محدودی دستگاه های آزمایشگاهی آغاز نمود و با کسب تجارب و فعالیت مداوم ، تعداد دستگاه های تولیدی به بیش از 50 دستگاه رسانده است.

کلیه محصولات این شرکت دارای گارانتی و برگه تاییدیه اداره استاندارد (همکار) و خدمات پس ازفروش بوده و آموزش و راه اندازی وسایل توسط کارشناسان شرکت انجام می پذیرد.

شرکت بهسان دارای نمایندگان فروش فعال درکلیه شهرستانها می باشد و همچنین درحوزه صادرات با کشورهای همسایه از جمله افغانستان ، عراق و همچنین اوکراین همکاری داشته است.

این شرکت همواره در پیشبرد اهداف خود نیازمند نظرات همکاران و اساتید محترم در هر زمینه است . شما نیز ما را چون گذشته در این اهداف عالی یاری نمایید .

Call Now Button