درباره بهسان

کیفیت را با بهسان تجربه کنید

شرکت آرمان نو اندیشان بهسان با نام تجاری بهسان در سال 1376 با هدف تولید و توزیع دستگاه ها و تجهیز آزمایشگاهای صنایع غذایی، تشخیص طبی ، تحقیقاتی و غیره در جهت قطع وابستگی، خودکفایی میهن عزیز و پیشرفت ایران سرافراز با مدیریت جناب آقای مسعود بازیان تاسیس گردید.

این شرکت در طول مدت فعالیت خود همواره تلاش نموده که با استفاده از بهترین مواد اولیه ، محصولاتی با کیفیت و قابل رقابت با محصولات وارداتی تولید و در اختیار مصرف کنندگان قرار دهد.

شرکت بهسان فعالیت خود را با تولید تعداد محدودی دستگاه های آزمایشگاهی آغاز نمود و با کسب تجارب و فعالیت مداوم ، تعداد دستگاه های تولیدی به بیش از 50 دستگاه رسانده است.

کلیه محصولات این شرکت دارای گارانتی و برگه تاییدیه اداره استاندارد (همکار) و خدمات پس ازفروش بوده و آموزش و راه اندازی وسایل توسط کارشناسان شرکت انجام می پذیرد.

شرکت بهسان دارای نمایندگان فروش فعال درکلیه شهرستانها می باشد و همچنین درحوزه صادرات با کشورهای همسایه از جمله افغانستان ، عراق و همچنین اوکراین همکاری داشته است.

این شرکت همواره در پیشبرد اهداف خود نیازمند نظرات همکاران و اساتید محترم در هر زمینه است . شما نیز ما را چون گذشته در این اهداف عالی یاری نمایید .