همزن مکانیکی (میکسر میله ای) مدل(NEW)C9

جهت هم زدن و مخلوط کردن مواد فول دیجیتال ، دارای تایمر بی نهایت ، قابلیت همزدن 60 لیتر آب در دقیقه
جهت همزدن و مخلوط کردن ، فول دیجیتال ، دارای تایمر بی نهایت
قابلیت همزدن 60 لیتر آب در دقیقه ، دارای شفت استنلس استیل جهت جلوگیری از خوردگی فرسایش در اثر مواد اسیدی به همراه میله و پایه ، به همراه دو عدد همزن استیل و گیره اتصال شفت به صورت 4 پره بوده که در صورت سفارش به اشکال مختلف قابل تغییر می باشد.
مناسب همزدن مواد با ویسکوزیته بالا
برد قابل برنامه ریزی در دو حالت ویسکوزیته متوسط و بالا
دستور کار دستگاه میکسر میله ای مدل C7.C9
توجه ; خواهشمند است قبل از استفاده از دستگاه از بسته بودن اتصالات در جای خود مانند میله و پایه و گیره و شفت دستگاه اطمینان حاصل فرمایید
دستورالعمل
1.پایه دستگاه را در جای خود قرار داده میله هارا بر روی پایه وصل نموده سپسس گیره نگه دارنده ی دستگاه و پایه را نصب نموده و دستگاه را بر روی گیره نصب کرده و میله ی پره را بر روی شفت موتور وصل کرده ( آچار آلن)
2. پس از وصل کردن دستگاه کابل آن را به پشت برد وصل نموده و دکمه ی POWER پشت برد را زده و شروع به START کردن کنید .
3. از کلید SPEED برای تعیین دور خود و از کلید TIME برای تعیین زمان خود استفاده فرمایید .
4. این دستگاه قابلیت تنظیم هم زدن در ویسکوزیته های مختلف را دارد که مانند مثال ; در بالای نمایشگر برد دو رنج HI برای ویسکوزیته های بالا و LOW برای ویسکوزیته های پایین و متوسط به کار می رود , برای تنظیم هر کدام از این نوع با فشار دادن کلید STOP که قبل از روشن نمودن دستگاه این عمل انجام میگیرد .
5. در هنگام کار با این دستگاه میتوانید دور و تایم آن را تغییر دهید .
6. برای هم زدن محلول های کمتر از 20 لیتر از LOW استفاده کنید و بیش از 20 لیتر از حالت HI استفاده کنید و همچنین برای محلول های ویسکوزیته ی بالا مانند مایع ظرفشویی – روغن – و یا رنگ و رزین از حالت HI استفاده کنید .
تایم این دستگاه از 0 تا 999 دقیقه میباشد
دور این دستگاه از 200 تا 2000 RPM قابل تغییر میباشد .