جهت هم زدن و مخلوط کردن مواد فول دیجیتال ، دارای تایمر بی نهایت ، قابلیت همزدن 60 لیتر آب در دقیقه. با امکان تغییر دور در حین انجام کار دارای شفت استنلس استیل جهت جلوگیری از خوردگی و فرسایش در اثر مواد اسیدی شفت به صورت 4 پره بوده که در صورت سفارش به اشکال مختلف قابل تغییر می باشد .

این دستگاه قابلیت تنظیم هم زدن در ویسکوزیته های مختلف را دارد که مانند مثال ; در بالای نمایشگر برد دو رنج HI برای ویسکوزیته های بالا و LOW برای ویسکوزیته های پایین و متوسط به کار می رود .
دستور کار دستگاه میکسر میله ای مدل C7.C9 توجه ; خواهشمند است قبل از استفاده از دستگاه از بسته بودن اتصالات در جای خود مانند میله و پایه و گیره و شفت دستگاه اطمینان حاصل فرمایید دستورالعمل 1.پایه دستگاه را در جای خود قرار داده میله هارا بر روی پایه وصل نموده سپسس گیره نگه دارنده ی دستگاه و پایه را نصب نموده و دستگاه را بر روی گیره نصب کرده و میله ی پره را بر روی شفت موتور وصل کرده ( آچار آلن) 2. پس از وصل کردن دستگاه کابل آن را به پشت برد وصل نموده و دکمه ی POWER پشت برد را زده و شروع به START کردن کنید . 3. از کلید SPEED برای تعیین دور خود و از کلید TIME برای تعیین زمان خود استفاده فرمایید . 4. این دستگاه قابلیت تنظیم هم زدن در ویسکوزیته های مختلف را دارد که مانند مثال ; در بالای نمایشگر برد دو رنج HI برای ویسکوزیته های بالا و LOW برای ویسکوزیته های پایین و متوسط به کار می رود , برای تنظیم هر کدام از این نوع با فشار دادن کلید STOP که قبل از روشن نمودن دستگاه این عمل انجام میگیرد . 5. در هنگام کار با این دستگاه میتوانید دور و تایم آن را تغییر دهید . 6. برای هم زدن محلول های کمتر از 20 لیتر از LOW استفاده کنید و بیش از 20 لیتر از حالت HI استفاده کنید و همچنین برای محلول های ویسکوزیته ی بالا مانند مایع ظرفشویی – روغن – و یا رنگ و رزین از حالت HI استفاده کنید . تایم این دستگاه از 0 تا 999 دقیقه میباشد دور این دستگاه از 200 تا 2000 RPM قابل تغییر میباشد .