شیکر ارلن بالن دیجیتال

شیکر ارلن بالن 34*44 فول دیجیتال با قابلیت تحمل 20 کیلوگرم بار طرح جدید
بدنه دستگاه از جنس فولاد و با پوشش رنگ الکترواستاتیک می باشد.
دستگاه دارای مفاصل بلبرینگ با کورس حرکتی بیش از 25 میلیمتر و ظرفیت تحمل 20 کیلوگرم وزن را دارد.
دستگاه شیکر ارلن بالن دارای 4 بازو متحرک و صفحه گردشی به ابعاد 34×44 می باشد و موتور دستگاه بلبرینگ گردشی و دورانی می باشد.
ابعاد صفحه 34*44 با لاستیک مشبک
چهارعدد ميله پايه ها (ميله كوتاه )را كه از دو سر دنده پيچ شده اند (از قسمتي كه آبكاري ندارد وبراحتي تا انتها در محل قرار ميگيرد) به گوشه صفحه در محل خود تا انتهاي دنده ها پيچ كنيد تا در محل خود محكم شوند .
-بدون اينكه هيچكدام از قسمتهاي مونتاژ شده فكه ها و بازوي متحرك را از هم باز كنيد از گوشه هاي فكه متحرك چهار عدد مهره را داخل اين پايه ها قرار دهيد ودر محل مورد دلخواه محكم كنيد.
تذكر: براي اينكه براحتي فكه هاي متحرك و بازوها در روي پايه ها بالا وپايين شوند بايستي آرام و با فاصله هاي كم وضعيت را تغيير دهد در صورتيكه براي بالا پايين بردن فكه و بازوها يكباره تغيير وضعيت دهيدو با فاصله زياد از يكديگر وضعيت را تغيير دهيد ،بسختي و در بعضي موارد غير ممكن است كه فكه و بازوها از جاي خود حركت كنند و درنهايت پايه ها را به طرفين باز نمودو كج خواهد شد.
- براي اينكه وسيله مورد نظرتان را (براي مثال يك ارلن ) را در روي صفحه محكم كنيد ابتدا محل مناسب مورد نظر را در روي صفحه 34×34 در نظر بگيريد سپس ارلن ويا ظرف مورد نظر رادر كنار يكي ازبازوهاي عمودي نگه دارد سپس بازوي بعدي را آرام و از دو طرف همزمان باهم به ظرف نزديك كنيد ودرآخر ابتدا يكي از پيچها و بعد ازآن پيچ دوم. بازو را محكم كنيد توجه كنيد ظرف مورد نظر در محل محكم شده باشد و همينطور فشار بيش از حد به ظرف ممكن است به ظرف شما يا بازوهاي افقي يا عمودي آسيب بر ساند.
- دستگاه به دو روش دائم و با تايمركار ميكند. در حالت اول (روش دائم) كافيست كليد پاور را روشن كنيد ولوم را كه از كم به زياد قابل تغيير است در دور مورد نياز انتخاب و روشن كنيد .درحالت دوم (با تايمر) كليد پاور را خاموش كنيد و كليد تايمر را روشن كنيد سپس ولوم تايمر را به سمت حركت عقربه هاي ساعت يعني به سمت راست بچرخانيد و تايم مورد نظر را به دستگاه بدهيد حالا ميتوانيد كليد ولوم را روشن كنيد ودور مورد نياز را انتخاب كنيد. دستگاه بعد از اتمام تايم خاموش خواهد شد.
تحت هيچ شرايطي و به هيچ عنوان براي سرويس وتعميرات احتمالي دستگاه را باز نكنيد اين دستگاه طوري طراحي و ساخته شده كه افراد غير مجاز نميتوانند آن را باز كننند ،عدم آشنايي به باز كردن اصولي باعث اتلاف وقت و بخصوص خرابي بيشتر در قسمتهاي ديگر خواهد شد و هزينه هاي ديگري را متحمل خواهيد شد .
براي سرويس و تعميرات احتمالي حتماً با فروشنده تماس بگيريد.اين دستگاه يكسال ضمانت و ده سال خد مات پس از فروش دارد.
در خاتمه از شما تقاضا داريم چنانچه ايراد و اشكالي در دستگاه مشاهده مينمائيد و هرگونه پيشنهاد و يا نظري داريد حتماً با ما تماس بگيريد . استفاده از نظرات شما متخصص محترم باعث سر بلندي و افتخار ماست .