سانتریفیوژ 16 شاخه مدل HB705

در این نوع سانتریفیوژ باگت ها بصورت 90 درجه تحت نیروی گریز از مرکز عمل جداسازی را انجام میدهند. سانتریفیوژ HB705 فول دیجیتال با طراحی جدید یکی از همین سانتریفیوژهای هد بازشو است که مناسب برای لوله های 15 سی سی با قدرتی بالاتر از مدل HB190 دور موتور دستگاه 4000RPM

سانتریفیوژ HB705 طرح Hettich با موتور تقویت شده نسبت به مدل HB190 است که دارای هد بازشو و مناسب برای لوله های 15 سی سی می باشد . در این نوع سانتریفیوژ باگت ها بصورت 90 درجه تحت نیروی گریز از مرکز عمل جداسازی را انجام میدهند. دور موتور دستگاه 4000RPM موتور ایرانی انحصارا برای شرکت بهسان برد دیجیتالی توسط مهندسان شرکت طراحی شده و قابلیت تنظیم شتاب اولیه موتور را داراست طراحی جدید جلوی دستگاه جهت کاربری آسان برای کاربر با دستگیره درب جدید بدنه دستگاه از جنس فولادی با پوشش رنگ الکترواستاتیک می باشد.هد دستگاه از جنس فولاد بوده و طبق برنامه های خاصی بالانس و تولید میگردد.
1) دستگاه را باید روی سطح صاف قرار دهید. 2) سیم رابط را به برق وصل نمایید. 3) کلید دستگاه را در حالت روشن قرار دهید. 4) پس اطمینان از قرار داشتن باگت ها در جای خود ، لوله های نمونه آزمایش را به صورت ضربدری )بالانس) داخل بسکت ها قرار داده و درب دستگاه را ببندید ، بطوری که هر دو قفل دستگاه بسته شود. 5) دور موتور دستگاه توسط دکمه speed تنظیم می شود. 6) زمان کار دستگاه توسط دکمه time تنظیم می گردد. 7) با فشار دادن دکمه start دستگاه شروع به کار می کند. 8) پس از رسیدن به دور موتور تعیین شده توسط کاربر ، دور موتور دستگاه ثابت میگردد. 9) بعد از پایان زمان تعیین شده ، دستگاه بصورت خودکار خاموش می شود. 10) توجه : در حین کار با دستگاه سانتریفیوژ به هیچ عنوان درب دستگاه توسط کاربر باز نشود. 11) درب دستگاه دارای میکروسوییچ می باشد. 12) برای خاموش کردن دستگاه در حین کار،ابتدا دکمه stop را فشار دهید تا دستگاه از کار بیفتد ، سپس درب دستگاه را باز کرده و نمونه ها را خارج نمایید. 13) دستگاه به صورتی تعبیه گردیده است که اگر به هر دلیلی درب دستگاه باز شود ، موتور آن به صورت اتومات خاموش میشود و تا بسته شدن کامل درب ، دستگاه شروع به کار نمیکند. 14) برای جلوگیری از شکستن لوله ها از ته بسکت موجود در دستگاه استفاده نمایید.