سانتریفیوژ 16 شاخه مدل HB207

ولتاژ 220 ولت توان150 وات 4000RPMدور موتور وزن 18 کیلوگرم هد 16 شاخه بازشو (لوله ها تحت زاویه 90 درجه می چرخند) تنظیم دور و زمان بصورت دیجیتالی مجهز به میکروسوئیچ درب بدنه فولادی دارای رنگ الکترواستاتیک با درب فلکسی هد فولادی سخت شده و بسکتهای چهارخانه از جنس اولترامید **با قابلیت باگت های 15 50 و 100 سی سی**

1-بدنه دستگاه از جنس فولاد بوده که ابتدا توسط دستگاه برش لیزر تمامی قسمت ها بریده شده و سپس با CNC خمکاری می گردد و با سیستم رنگاری پودری (الکترواستاتیک) رنگ آمیزی می شود. 2- درب دستگاه از جنس فلکسی با ضخامت mm10 می باشد که پس از تهیه از فروشگاه توسط دستگاه برش لیزر به شکل مورد نظر بریده و آماده نصب می گردد. 3- موتور دستگاه ایرانی و انحصارا در اختیار این شرکت بوده ؛ برد دیجیتالی توسط مهندسان شرکت طراحی شده و قابل برنامه ریزی است. 4- ترانس های کاهنده با دو ولتاژ v9 برای تغذیه مدار دیجیتال و v110 برای راه اندازی موتور می باشد 5- کاسه دستگاه و محفظه گردش هد که از جنس آلومینیوم بوده و توسط قالب مخصوصی با سیستم نورد کاری ساخته شده و سپس با پوشش الکترواستاتیک رنگ آمیزی می گردد. 6- هد دستگاه از جنس فولاد می باشد که توسط این شرکت طراحی شده و ابتدا با سیستم لیزر بریده شده و پس از عملیات خمکاری CNC سخت کاری می گردد تا به حداکثر مقاومت کششی برسد. 7- بسکت های دستگاه از جنس اولترامید بوده که با قالب و توسط دستگاه تزریق پلاستیک ساخته می شود که عملیات تزریق توسط افراد متخصص انجام می گیرد.
1) دستگاه را باید روی سطح صاف قرار دهید. 2) سیم رابط را به برق وصل نمایید. 3) کلید دستگاه را در حالت روشن قرار دهید. 4) پس از اینکه درب دستگاه توسط کاربر باز شد ، لوله های نمونه آزمایش را به صورت ضربدری )بالانس) داخل بسکت ها قرار داده شود و درب دستگاه را ببندید ، بطوری که هر دو قفل دستگاه بسته شود. 5) دور موتور دستگاه توسط دکمه speed تنظیم می شود. 6) زمان کار دستگاه توسط دکمه time تنظیم می گردد. 7) با فشار دادن دکمه start دستگاه شروع به کار می کند. 8) پس از رسیدن به دور موتور تعیین شده توسط کاربر ، دور موتور دستگاه ثابت میگردد. 9) بعد از پایان زمان تعیین شده ، دستگاه بصورت خودکار خاموش می شود. 10) توجه : در حین کار با دستگاه سانتریفیوژ به هیچ عنوان درب دستگاه توسط کاربر باز نشود. 11) درب دستگاه دارای میکروسوییچ می باشد. 12) برای خاموش کردن دستگاه در حین کار،ابتدا دکمه stop را فشار دهید تا دستگاه از کار بیفتد ، سپس درب دستگاه را باز کرده و نمونه ها را خارج نمایید. 13) دستگاه به صورتی تعبیه گردیده است که اگر به هر دلیلی درب دستگاه باز شود ، موتور آن به صورت اتومات خاموش میشود و تا بسته شدن کامل درب ، دستگاه شروع به کار نمیکند.